piątek, 25 listopada 2011

O.N.A - Drzwi

Witam, wracam po nieco dłuższej przerwie niż wcześniej zapowiadałam. Wracam jako okularnica i z nowym hobby na zimowe wieczory, jakim jest filc :) Tworzenie małych gadżecików tak pochłonęło mnie bez reszty, że kiedy tylko mam chwilkę to wyciąga swoje kolorowe zabaweczki i tworzę ;).  Nagromadziło mi się przez ten czas trochę zdjęć, więc chętnie się nimi z Wami podzielę w  najbliższych postach ;)

Na początek mała fotorelacja z jesiennego spaceru, wśród kolorowych liści, razem z Mietkiem i T. ;*Kocham jesień za te kolory i nastrój, za to, że tak przyjemnie spędza się długie wieczory z książką i czekoladą w ręku :)
Mietko wspiął się na drzewo...

...a potem miał problem z zejściem!
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :)
A to część moich filcowych wytworów:
Co sądzicie?:)


5 komentarzy:

 1. te Twoje twory są uuuurocze <3

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie ci to wychodzi ;D
  zrób instrukcje jak to robisz ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. widziałam Twoje twory na forum szafy :)
  ale tych ostatnich tam nie było... świetne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  Robisz świetne filcowe broszki i inne dodatki!
  Widać, że robisz to z przyjemnością i pasją dlatego też chciałabym Cię zaprosić do współpracy z portalem Mieszczanka, który zapewni Ci darmową reklamę w sieci. Stworzymy dla Ciebie galerię na naszym portalu i zapewnimy reklamę na Facebooku :)
  Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam na naszą stronę Mieszczanka.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba całkiem są popularne te babeczki, odpisałam Ci u siebie, że swoją wzięłam od Mai Allure, ale u kilku innych dziewczyn też widziałam, no i nic dziwnego, bo urocze są! Ale ARBUZ miota! :D no i sama wiem, ile się trzeba nadłubać przy tym... niektórzy nie rozumieją, że to można lubić! ;)

  OdpowiedzUsuń